• Новак
Stens 265-382 ОЕМ Замена Појас

Stens 265-382 ОЕМ Замена Појас

DEN 1538.16
Производот е достапен

Достапност

Го Заменува : Торо : 115-4972, 133-1168. Одговара на Торо : Титан Нула пак mowers со 60" палуба.Ширина : 5/8" должина : 184 7/8".Направен во U. S. A. Stens 265-382 ОЕМ замена појас заменува : торо : 115-4972, 133-1168 одговара на торо : Титан нула пак mowers со 60" палубата појас апликација : дек појас тип : покриени ширина : 5/8" должина : 184 7/8" пакување тип : брендирани ракав Stens нуди квалитетни делови кои се задржи на отворено енергија опрема работи подолго и вршење на подобро.Stens замена на делови имаат стана омилен меѓу тревник и пејзаж професионалци благодарение на исклучителни перформанси.Stens брендирани делови се доверени од страна на професионални дилери да се изврши ОЕМ квалитет поправки.На Stens име е избрана за сите Stens пакувањето на производот.Stens работи во партнерство со професионалци кои живеат одржување на отворено пејзажи, па тие се разбере потребата на индустријата.Stens е во отворено енергија опрема бизнисот од 1970 година, градење на репутација за снабдување на делови кои работат толку тешко како што го прават.На Stens производ линија претставува замена на делови за повеќе од 200 брендови на пазарот на трудот.Ќе најдете квалитетни изработени делови за буквално секој направи, модел и тип на надворешна енергија опрема.Изборот на квалитетни Stens производ е мудра одлука, бидејќи опрема престој е скапа да сте во изгубени приходи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката