• Новак
YWQ Хип Колба за Алкохол Мат Црна 8 Мл Нерѓосувачки Челик Leakproof со Инка, Одличен Подарок Идеја Колба

YWQ Хип Колба за Алкохол Мат Црна 8 Мл Нерѓосувачки Челик Leakproof со Инка, Одличен Подарок Идеја Колба

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

Исплакнете ја внатрешноста со чиста, сапуница вода пред пополнување на колба за прв пат.Контрола-friendly мат црна колба на 8oz, инка за лесна употреба.Идејата нерѓосувачки челик колба за сите активности на отворено, како Риболов, Кампување, Пловењето, Лов, Планинарење, Tailgating, и многу повеќе.Се ГРИЖИ СЛОБОДЕН 2 годишна ГАРАНЦИЈА - 100% Гаранција!Ако не сте целосно задоволни, контактирајте со нас веднаш!.и исплакнете темелно пред refilling.Рефил само кога сте за да го користите колба. Не чувајте алкохол во колба подолго од период од 3 дена, и да се чисти и суви темелно кога не се користи. Секогаш бришење на колба по употребата и исплакнете темелно пред refilling.Капа печати цврсто да бидете сигурни дека нема водка, виски, бурбон или други омилен пијалок ќе излегуваат во јавноста излезе и да се потроши.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката