• Новак
WXJLYZRCXK Фиока Песна,Кујна Хардвер Две-Одделение за Поддршка на Дното Фиока Слајд Скриени Песна Задебелена Молчи Фиока Тркач,18Inch

WXJLYZRCXK Фиока Песна,Кујна Хардвер Две-Одделение за Поддршка на Дното Фиока Слајд Скриени Песна Задебелена Молчи

DEN 1720.32
Производот е достапен

Достапност

☞ на Чист Бакар Цилиндар е Издржлив,Не ' Рѓа, и Има Подобро го исклучите Ефект!. ☞ Направени од Високо-Густина на Состојба, Дебелина и до 1.5 Мм, Имајќи 35 Kg. ☞ Можност за Демонтажа Дел на Лизгачот Што го Прави Слајдови Монтажа Полесно. ☞ Телескопски Лизгачот За Изградба.Кочница Спречување од Автоматско Отворање. ☞ Лесна Инсталација.Монтажа Завртки Вклучени. ☞ Фиока Слајдови.Брзо Ослободување Систем (Со Притискање на Рачката) за Фиока Отстранување.☑☑√ Производ Параметри☑☑√ [Модел]Две Скриени Фиока Слајдови☑☑√ [Справи Со] Gaanized☑☑√ [Материјал] Ладно Валани Челични☑☑√ [Дебелина] Надворешниот Железнички 5 Mm/Внатрешниот Raill 5 Mm(Инсталација] Underload (Големина ] 10 Inch-24 Inch☑☑√ [Ширина] 42 Mm☑☑√ [Биде Применливо]Дрвени Фиоки Како што☑☑√ [Јазот] 5 X24.5 Mm☑☑√ Гардероби/Кабинети и Бања Кабинети☑☑√ Производ Слики Се Направени во Вид.Може да има Некои Боја Разлики Поради Фото Средина Фактори.Ве Молиме Да Се Разбере.☑☑√ Овој Производ Содржи Само Самиот Производ.Не се Вклучат и Други Производи на Сликата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката