• Новак
Ebros Подарок Топли И Зачинета Гламур Розова Нахален Девојка Chihuahua Куче Стакло Сол Црн Пипер Shakers Носителот Figurine Teacup Женски Chihuahua Оркестарот

Ebros Подарок Топли И Зачинета Гламур Розова Нахален Девојка Chihuahua Куче Стакло Сол Црн Пипер Shakers Носителот

DEN 599.76
Производот е достапен

Достапност

Оваа Девојка Teacup Chihuahua сол црн пипер shaker собата е направен од висок квалитет на polyresin, рачно насликани и полиран.Тие се опремени со две стаклени shakers како на сликата без мирудии.Оваа Девојка Teacup Chihuahua сол црн пипер shaker сет мерки околу 4.75" високи, 6" широк и 2.5" длабоко секој.Додадете некои талент за вашата кујна и јадење подесување со оваа прекрасна сол црн пипер shaker сет.Дали имате на вашата сопствена chihuahua и тоа се случува да се биде жена?Таа мора да биде супер супер разгалено!Ова особено teacup chihuahua куче сака розова!Или можеби сопственикот сака розова.Таа може да биде зачинета во темперамент, но таа исто така, може да биде многу слатка.Оваа Девојка Teacup Chihuahua сол црн пипер shaker собата е направен од висок квалитет на polyresin, рачно насликани и полиран.Тие се опремени со две стаклени shakers како на сликата без мирудии.Оваа Девојка Teacup Chihuahua сол црн пипер shaker сет мерки околу 4.75" високи, 6" широк и 2.5" длабоко секој.Додадете некои талент за вашата кујна и јадење подесување со оваа прекрасна сол црн пипер shaker сет.Дали имате на вашата сопствена chihuahua и тоа се случува да се биде жена?Таа мора да биде супер супер разгалено!Ова особено teacup chihuahua куче сака розова!Или можеби сопственикот сака розова.Таа може да биде зачинета во темперамент, но таа исто така, може да биде многу слатка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката