• Новак
ABB TA75DU52 36 - 52 Засилувач, IEC, Преоптоварување Реле

ABB TA75DU52 36 - 52 Засилувач, IEC, Преоптоварување Реле

DEN 2007.12
Производот е достапен

Достапност

Familystyle : А-Линија, AF-Линија.Столбови : 3. Засилувачи Опсег : 36-52. ABB TA75 DU52 36 - 52 Засилувач, IEC, Преоптоварување Реле 36 - 52 Засилувач, IEC, Преоптоварување Реле, Тип : Термички Bi-Металик, Патување Класа 10. Избор на Manual (рачно) или Automatic (автоматски Мод.За користење со А-Линија Серија, A/AE/AF50 - A/AE/AF75 Рамка Контактори.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката