• Новак
Verizon Црна Кожа Случај за BlackBerry Турнеја 9630 Мобилен Телефон

Verizon Црна Кожа Случај за BlackBerry Турнеја 9630 Мобилен Телефон

DEN 203.76
Производот е достапен

Достапност

Ви обезбедува со заштита на сите страни.Обичај прави да се вклопи во вашиот телефон совршено.Лесен пристап до сите копчиња и карактеристики.Приклучиш на вашиот апарат, кабел или слушалки, без отстранување на случај.Verizon Кожа Случај за Blackberry Bold 9650/Турнеја 9630 (Црна) - RIMTOURCAS ОЕМ Verizon Кожа Опремени Случај за Blackberry Bold 9650 / Турнеја 9630 (Црна)се Изградени на Премиум материјали, Најлон Крои, и удобен спојувалка за каиш за ваша погодност и преносливост.Компатибилен Со : Blackberry Bold 9650 / Турнеја 9630.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката