• Новак
2 Парчиња Пиштол Пиштол Снимање Спорт Видео Игра За Nintendo Wii Remote Controller

2 Парчиња Пиштол Пиштол Снимање Спорт Видео Игра За Nintendo Wii Remote Controller

DEN 551.76
Производот е достапен

Достапност

Лесно да се целна додека игра снимање игри.Цврстата конструкција со далечински слајд заклучување механизми.Играње игра со пукање со овој пиштол, можете да се чувствуваат чувство на автентичност,само толку лесно!.Целосен пристап до сите Wii remote копчиња.Движење Плус Поддршка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката