• Новак
TOMSHOO Отпор Бендови во Собата, 5Pcs Вежба Бендови Тренингот Бендови Еластична Бендови за Вежбање се Повлече До Помош Бендови Фитнес Бендови Помогне Поставен за Тело О?

TOMSHOO Отпор Бендови во Собата, 5Pcs Вежба Бендови Тренингот Бендови Еластична Бендови за Вежбање се Повлече До

DEN 815.76
Производот е достапен

Достапност

Различни Отпор Нивоа се : Фитнес бендови отпор сет со 5 различни отпор големини во долг на 208cm и дебел од 4.5 мм, секој циклус се јасно означени 5-15 LB, 15-35 LB, 30-60 LB, 40-80 LB, 50-125 LB.Издржливост и Кожата Пријателски : Отпорност на бендот е составен од еко-пријателски природен латекс кои се издржливи и не е лесно да се деформира.Тоа е, носат-отпорни, и го задржува добра еластичност по повторна употреба.Авто-дизајнирани на Уникатен Рачки : Со две одделни рачки, го повлече-up бендови ќе не допре carabiners, толку помалку солза и се носат, а вие може да се стави било кој број на бендови во тоа ако сакате повеќе отпор.Подобра Употреба : се Повлече до бендови со уникатни рачки и врата подлога ви помогне да се водат и да се обучуваат вашиот целото тело мускулни групи : градите, половината, грбот, екстремитети, итн, совршен за сите видови на вежби.САЛАТА Во Секој Простор : бидете бендови отпор е компактен, практично не заземаат секој простор или тежина, што ќе ви овозможи да уживате во фитнес дома, на отворено, фитнес центар, спортски терен, и на други места.TOMSHOO вежба бендови може да ви обезбеди со повеќе интересни и погодни за вежбање методи.Својот професионален дизајн е погодна за луѓе, без разлика кој е нов за обука или за професионален тренер, отпорот бенд е изработен од специјален природен латекс, кој е високо еластична.TOMSHOO повлекува нагоре отпор бендови ќе ви помогнат да се реши многу проблеми, како што се : . *Се обидува да се обучуваат подобро. *Загрижен за својата слаба тело. *Завидлив на совршено тело на другите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката