• Новак
Бања Туш Завеса Лагер за Дома Хотелски Спа 60x72 Инчи Pongee Божиќ Декоративни Туш Завеса 12 Куки Вклучени Божиќ Елемент Бела

Бања Туш Завеса Лагер за Дома Хотелски Спа 60x72 Инчи Pongee Божиќ Декоративни Туш Завеса 12 Куки Вклучени Божиќ

DEN 503.52
Производот е достапен

Достапност

Додатоци : Опремен со 12 цврсти пластични туш завеса куки, кои може да се користат со директно или криви туш прачки.Тоа е многу едноставна.Next, јас ќе ве запознаам со некои детали за овој Божиќ туш завеса лагер.Можете лесно може да се повлече туш завеса а исто така го промените вашиот омилен туш завеса куки за да одговара на домашна декорација.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката