• Новак
Футрола за Nintendo 3DS XL/3DS/2DS XL

Футрола за Nintendo 3DS XL/3DS/2DS XL

DEN 407.76
Производот е достапен

Достапност

❥Сосема Нов и Сите делови се тестирани и квалитетот контролирани пред пратката. ❥Специјално Дизајниран за Nintendo 3 DS XL/2 DS XL. ❥16 изградена-во лесен-за-користење игра кертриџ носители и да се обезбеди простор за конзола и додатоци. ❥Одлична Заштита : Направен од светлина и издржливи материјали.Нуди одлична заштита за возачот.Мека микро влакна внатрешни работи поставата ќе се спречи вашата конзола и додатоци од тоа да биде изгребани. ❥Пакет Вклучуваат : 1x футрола за Nintendo 3 DS XL/3 DS/2 DS XL.Карактеристики на производот : Специјално Дизајниран за Nintendo 3 DS XL/2 DS XL. 16 изградена-во лесен-за-користење игра кертриџ носители и да се обезбеди простор за конзола и додатоци.Одлична Заштита : Направен од светлина и издржливи материјали.Нуди одлична заштита за возачот.Мека микро влакна внатрешни работи поставата ќе се спречи вашата конзола и додатоци од тоа да биде изгребани.Голем Обезбеди Чување : На мрежа џеб што ќе се одржи за вашиот 3 DS XL/2 DS XL конзола.Посебна патент мрежа џеб е за други додатоци како полнење кабел, слушалка и перо.Овој случај може да се одржи удобно ѕид полнач.Answer : ___________________________ Note : Конзола, игри картичка, и други додатоци не се вклучени.Спецификација за производ Тип : футрола за Nintendo 3 DS XL/2 DS XL Материјал : ЕВА Погоден за Nintendo 3 DS XL/2 DS XL Карактеристики : 16 игра картичка и перо носители, големи џеб.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката