• Новак
200pcs круг бисер директно се прилагоди на pin свадба corsage цвеќарницата игла за шиење и кутија додаток алатка

200pcs круг бисер директно се прилагоди на pin свадба corsage цвеќарницата игла за шиење и кутија додаток алатка

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

Тоа е совршен за канал quilting алатка.Широка Употреба : се Вклопува за повеќето домашни машини за шиење, како Брат, Пејач, Toyata, Babylock..Совршен за quilting, crocheting, уметнички проекти, crafters, quilters, текстил embroidex, индустриски стандард за шиење-машина.Се исполнат различни треба : погоден за собирање, патент вметнување, darning, edge приклучување, везови, крои..Висок квалитет : Направен од силна железо легури, цврсти и трајни, не е лесно да се наведнуваат.Се опише: Боја : Multicolor Материјал : метал и пластика главата Големина(Appr.) : Кол на тркалезна глава : 0.3 цм/0.12" Должина : 3.5 cm/1.38" Пакет 1 : 2boxs(100pcs / кутија)= 200pcs бисер главата игли(мешани бои) Пакет 2:2boxs(100pcs / кутија)= 200pcs бисер главата игли(мешани бои) Пакет 3:2boxs=200pcs бисер главата игли(мешани бои) Карактеристики Сосема нов круг и прав бисер главата иглички.Убава боја,издржлив материјал,не е лесно да ' рѓа.Совршен за шиење,занает,dressmaking,итн.Јас-се справи декоративен елемент за свадби,булчински corsage,итн.Ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе предмети за домаќинството.Уживајте во вашата шопинг онлајн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката