• Новак
Rhinenet Zing Уво ZE-136M 3/8 Две Коло 3-Начин Ротари Копчето Switch 6A 125VAC 3А 250VAC 6A 125VL Месинг Замена Дел Алатки Метал До Школка со Отстранлив Knob за Yable Биро Антички Светилки Светлин?

Rhinenet Zing Уво ZE-136M 3/8 Две Коло 3-Начин Ротари Копчето Switch 6A 125VAC 3А 250VAC 6A 125VL Месинг Замена

DEN 431.76
Производот е достапен

Достапност

Две Коло 3-Начин Ротари Switch.Модели : Zing Уво ZE-136 M.Zing Уво ZE-136 M 3-Начин Ротари Копчето Switch Оценка : 3А 250 VAC / 6 A 125 VAC / 6 A 125 VL.Го заменува : Канал CS50-Р Серија.Оваа опција е идеална замена за маса, биро, или антички светилки.Тоа дури и може да се користи за други апликации како контролирање на навивачите.Ротари Копчето Вклучите Функцијата : ОФ , L-1 , L-2 , О-1-2. 18 AWG Жици. 3/8" Черупка.Високо квалитетен Материјал : Метал До Школка / Фенолни База.Вклучете Стил : Ротари Тип.Пакет оглас : 1pc Zing Уво ZE-136 M 3/8 Две Коло 3-Начин Ротари се Префрлат само.Оваа опција е идеална замена за маса, биро, или антички светилки.Тоа дури и може да се користи за други апликации како контролирање на навивачите.Zing Уво Спецификации : * Заменува : Канал CS50-Р Серија* Вклучете Стил : Ротари Тип* Модел : ZE-136 M СЕРИЈА* Оценка : 3А 250 VAC / 6 A 125 VAC / 6 A 125 VL* Материјал : Метал До Школка / Фенолни База* Функција : ОФ, L-1, L-2, L-1-2* 3/8" Черупка* УЛ признати компонента* АДС заверена* Пакет оглас : 1pc Zing Уво ZE-136 M 3/8 Две Коло 3-Начин Ротари се Префрлат само.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката