• Новак
Sterilite 10538006 10 Литри Правоаголна Wastebasket, Бела, 6-Пакет

Sterilite 10538006 10 Литри Правоаголна Wastebasket, Бела, 6-Пакет

DEN 762.00
Производот е достапен

Достапност

Надворешни Димензии : 18.5 x 12.25 x 19.25. Вклучува 6 Wastebaskets.Направен во САД.Стилски современиот дизајн.Accommodates стандард ѓубре облоги.Sterilite висок квалитет на производите 10-галон отвори wastebasket.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката