• Новак
Негро Лиги Легенди Стогодишнина Бејзбол Картичка Set - Limited Edition 184 Картички - Кој Бејзбол Легенди Вклучувајќи Satchel Пејџ, Џош Gibson, Кул Папа Бел и Buck Леонард и Повеќе

Негро Лиги Легенди Стогодишнина Бејзбол Картичка Set - Limited Edition 184 Картички - Кој Бејзбол Легенди Вклучувајќи

DEN 2399.76
Производот е достапен

Достапност

Поединечно нумерирани само 5,000. Висок Квалитет На Целосно Во Боја Со Должина Безбол Картички.Карактеристики 184 Картички во Запечатен Колектор Кутија.Официјално Лиценцирани од страна на Негро Лига за Бејзбол Музеј.Satchel Пејџ, Кул Папа Бел, Џош Gibson, Rube Згрижувачките и Стотици Повеќе.Оваа limited edition Гора Лиги Легенди Стогодишнина Бејзбол Картичка поставете е индивидуално нумерирани само 5,000. Сет карактеристики 184 различни картички во колекторот е кутија и се состои од најголемите легенди од Гора Лиги, вклучувајќи Satchel Пејџ, Кул Папа Бел, Џош Gibson, Rube Згрижувачките и стотици повеќе!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката