• Новак
Училишни Ранци Девојки Основно Bookbag Симпатична Лесни Ранец Поставите Деца Ручек кутија и Молив случај (Виножито 2 - Fayry Еднорог T0032)

Училишни Ранци Девојки Основно Bookbag Симпатична Лесни Ранец Поставите Деца Ручек кутија и Молив случај (Виножито

DEN 887.76
Производот е достапен

Достапност

Погоден за неврзан ден употреба и за студентите кои одат на училиште и колеџ.со прилагодливи поместена рамо ремени понуди поддршка и утеха за деца.Овој здрав ранец е поместена ремени за удобност, поместена перница заштита за лаптоп или таблет и поместена перница за да го заштитите вашиот назад кога ќе го носат нешто тешко.Девојки Ранец сет вклучува девојки еднорог ранец, една изолирана ручек tote и молив случај.со прилагодливи поместена рамо ремени понуди поддршка и утеха за деца.Тие се направени од издржлив и практични висок квалитет на оксфорд ткаенина.5", Ручек торба : 7.Повик за Лесни Симпатична Еднорог Училишниот Ранец и Молив случај за Девојки и Деца.Модерен и супер кул.Девојки ранец за основно schoolbags со повеќе прегради : лесно да се одржи на сите neccessories за училишни денови, како таблет, книги, списанија, i Pad, мобилен телефон, укината чадор, паричник, шише за вода, и др.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката