• Новак
Sensationnel Синтетички Влакна DrawString Конска Опашка Инстант Пони Природни Афро 18 (2)

Sensationnel Синтетички Влакна DrawString Конска Опашка Инстант Пони Природни Афро 18 (2)

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

Sensationnel Синтетички Влакна Draw String Конска Опашка Инстант Пони Природни Афро 18".Sensationnel Синтетички Влакна Draw String конска опашка Инстант Пони Природни Афро 18" Одржување Пополни сливот со кул или млака вода.Додадете мала количина на благ шампон.Swish перика нежно во басенот.Добро исплакнете со студена вода.Се тресат надвор и да капе сува.Не четка, удар сува или топлина стил додека влажно - ова може трајно да го оштети влакна.Без опција е потребно како кадрици ќе се држат назад во позиција кога косата е целосно сува.Стил како што сакате.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката