• Новак
Spigen Калено Стакло Екран Заштитник [Glas.tR EZ ОДГОВАРА] Наменета за iPhone 12 мини - Сензор за Заштита / 2 Пакет

Spigen Калено Стакло Екран Заштитник [Glas.tR EZ ОДГОВАРА] Наменета за iPhone 12 мини - Сензор за Заштита / 2 Пакет

DEN 359.76
Производот е достапен

Достапност

Калено стакло издржливост оценет во 9 H цврстина. (2 Парчиња) Вклучува иновативни, авто-усогласување инсталација за полнење за напор апликација.Направени случај компатибилен со секој Spigen i Phone 12 Мини случај.Oleophobic слој за секојдневна отпечаток отпор.Екстремни јасност задржува оригиналниот на осветленоста на екранот.i Phone 12 Мини Екран Заштитник, Наменета за i Phone 12 Мини.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката