• Новак
CHXIHome Природни Сисал Guard Каучот за Мали Мачки Мелење Канџи Теписи Мачка Нула Подлога, Сисал Мат Милениче, Сисал Мачка Scratcher Одбор Гребење Пост Мат(6)

CHXIHome Природни Сисал Guard Каучот за Мали Мачки Мелење Канџи Теписи Мачка Нула Подлога, Сисал Мат Милениче,

DEN 1286.40
Производот е достапен

Достапност

За избегнување на мат од разделување, неговата предност е заклучена, така што тоа може да биде стабилна по вашиот маче нула.фирма, солена-алкална толеранција и анти-корозија.Вашето милениче ќе биде сигурно фасциниран со мат веднаш.Покрај тоа, за повеќе стабилни перформанси, тоа е опремен со пропадна-доказ дното прави вашето домашно милениче игра со повеќе забава.За избегнување на мат од оштетените од нула, секој занает е на строга управување.Така што мат.Со цел да им даде на вашиот љубовен маче најдобар, овој мат е специјално изработени од природни сисал кои ги поседува тешко влакна кои се носат-отпорни,,.Боја : како show Material : Sisal Package листа : 1* Гребење Mat Quantity : 1 PCType : Гребење Мат Големина : 30*40cm Features : *Природен Сисал Мат и Здрава Care This мат не е само едноставна сисал мат, но исто така на здрава грижа стил за вашиот љубовен маче.Природни Сисал Material Strict Занает и Пропадна-friendlyshowing да ви е сопственик на структурирани текстура и пропадна-пријателски.Тоа нема да го направи вашето домашно милениче непријатно.Издржливи и Внимателен Design Note : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.Ако имате било какви прашања за овој производ,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас!Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и да се реши проблемот за вас.Ви благодариме за вашето купување!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката