• Новак
Monoprice Десен Агол Продолжување Кабел - 2 Нозе - Црно | IEC 60320 C14 да Десен Агол IEC 60320 C13, 18AWG, 10A/1250W, SVT, 100-250V

Monoprice Десен Агол Продолжување Кабел - 2 Нозе - Црно | IEC 60320 C14 да Десен Агол IEC 60320 C13, 18AWG, 10A/1250W,

DEN 167.76
Производот е достапен

Достапност

Купи со Доверба : Со Monoprice е Доживотна Гаранција на сите Кабли, можете да остатокот увери, ние стоиме зад нашите производи и нашите клиенти.До 10 засилувачи максимална струја.Погодно е за 100 ~ 250 VAC апликации. 90-степен C13 конектор.Квалитетот на Фер Цена : Monoprice е солиден дизајн и ригидна контрола на квалитет стандарди се испорача висококвалитетни производи на фер цени.Дали моќ кабелот што доаѓа со вашиот опрема е премногу долг или премногу кратко, можете да најдете замена кабли во совршена должина токму тука.Оваа корисна 2-нога кабелот може да се користи за да се прошири на кабелот за напојување на било кој КОМПЈУТЕР или уред со C14 приклучокот.Се одликува со IEC-320-C14 IEC-320-C13 Десен Агол конекција.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката