• Новак
PUIG Кворумот Мажите тоалетната вода Спреј и По Бричење Лосион Подарок Сет

PUIG Кворумот Мажите тоалетната вода Спреј и По Бричење Лосион Подарок Сет

DEN 843.12
Производот е достапен

Достапност

Кворумот Мажите Giftset (Тоалетната Вода Спреј, По Бричење Лосион).Земја На Потекло : Шпанија.Објектот Пакет Димензија : 12.0" L x 3.0" W x 8.0" H. Точка Пакет Тежина : 1.0 lb.Кворумот Мажите Giftset (Тоалетната Вода Спреј, По Бричење Лосион).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката