• Новак
BEQHAUSE Бања Килим ,24x40, Полиестер Extra Бушава Мека и Не се Лизга Машина Перат Сува Бања Душеци,Дебели Кадифен Килими за Бања Када Деца Када, Туш,Сива

BEQHAUSE Бања Килим ,24x40, Полиестер Extra Бушава Мека и Не се Лизга Машина Перат Сува Бања Душеци,Дебели

DEN 671.76
Производот е достапен

Достапност

l МУЛТИ НАМЕНА КОРИСТЕТЕ : Бања мат килим е соодветна за када-страна, пред да потоне, и на било кое место во вашиот дом, каде што сакате поддршка и да се релаксираат на прстите !Ние сме подготвени многу бои шеми за вас, избирање на еден од вашите омилени бои за да одговара на домашна декорација совршено.Боја нема да исчезнат.Различни Бои : Сина,Кафе,Сина,Розова,Ориз, Бел и повеќе нови наскоро.Големина Опции : 16-Инчни со 24-Инчен , 20-Инчни од страна на 32-Инчен ,24-Инчен од 40-Инчен.Собори сува на ниско ниво.Луксузни Бања Килим може да биде машина изми време и време повторно.Сепак, ве молиме да се стави на мат на сува подот за тестирање и одржување на дното за да се исуши.Боја ќе остане убав и жив за годините што доаѓаат!.Нашата Бања Килим е мулти-функционални килим.Вода или прав под мат може да предизвика пропаѓање.l ДОБРО АБСОРБЕНТА : мат апсорбира водата многу добро, тоа може брзо да апсорбира влага на нозете, додека одржување на просторот добро, мат не ќе стане остарел, давајќи ви удобно и убаво туш кабина.Совет : бања килим подлога треба да биде чиста, рамна, и се исуши пред ставање на мат на подот.Лесен за чистење.l МАШИНА-ПЕРАТ : Бања килим квалитет дебели shag лесен за складирање, може да биде укината, држејќи се до повеќе машина мие и сува.l СПЕЦИФИКАЦИЈА за ПРОИЗВОД : 100% Полиестер, 24"x40" луксузна бања ќебе, мека нап дека нема да се откажат, олеснување на уморни нозе, заштита на прсти од студот кат, им даде на вашите нозе совршен искуство.Водата под мат ќе го направи тоа лизгава.Стави ги во дневната соба за да седат надвор на бањата да апсорбираат вода, во влез начин да се задржи на прашина далеку од вашиот дом,мек материјал, исто така може да се користи како перница.Ова не се лизга на дното помага да се задржи позицијата на бања мат стабилна и нема да се лизга.Машина за миење со ладна вода.Е бањата килим машина-перат?.Не користат хлор или кајгана.Боите се задржи жив, дури и по многу пати, се мие.

Декларирани спецификации

 100% Polyester, 24x40 luxury bath blanket, soft nap that will not drop, relieve tired feet, protect toes from the cold floor, give your feet a perfect experience :

Комплементите на стоката