• Новак
ShinyCase Паричникот Флип Случај за Google Пиксели 3а 5.6 инчи Сјајот Кожа Покрие Светкавиот Зајдисонце Сликарство со Потпирач Меки Силиконски Внатрешна Картичка Слотови М

ShinyCase Паричникот Флип Случај за Google Пиксели 3а 5.6 инчи Сјајот Кожа Покрие Светкавиот Зајдисонце Сликарство

DEN 203.76
Производот е достапен

Достапност

Направени од 3 D Bling Bling СТП кожа, Мека TPU елегантни обвивка, отпорен на гребење .Моден Шари Модел Дизајн,Стилски и привлечни печати Трајни мека гел материјал со Висок квалитет и лесен за Заштита од назад гребнатини;.Случај дизајн со парични средства и кредитна картичка во држачот, може да се стави на вашата банкарска картичка и лична карта во држачот, погодно вашиот живот;.Бесплатни Мулти-агол стои функција, лесно да се види на филм, читајте вести, проверете ја е-мејл и повеќе.Лесен Пристап До Звучници, Копчиња За Јачина На Звук, Полнач Порта, Камера И Home Копчето.Shiny Case Флип Случај за Google Пиксели 3а (2019 порака)Направени од 3 D Bling Bling СТП кожа, Мека TPU елегантни обвивка, отпорен на гребење Случај дизајн со парични средства и кредитна картичка во држачот, може да се стави на вашата банкарска картичка и лична карта во држачот, погодно вашиот живот; Слободни Мулти-агол стои функција, лесно да се види на филм, читајте вести, проверете ја е-мејл и повеќе.Посебни Магнетни тока дизајн, повеќе елегантна и исклучителна Пакет : 1* на Случај 1 x Phone Случај Покритие за Google Пиксели 3а (2019 порака).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката