• Новак
Мобилен Телефон Паричникот Случај одговара на Apple iPhone 11 Модел со Зелен Еднорог Шема Кредитна Картичка Торба со Автоматско Затворање со Магнетни Тока

Мобилен Телефон Паричникот Случај одговара на Apple iPhone 11 Модел со Зелен Еднорог Шема Кредитна Картичка Торба

DEN 203.04
Производот е достапен

Достапност

Само погодна за : i Phone 11 модел, не е погоден за други модели на мобилни телефони, ве молиме точно да одберете модел-погодна за мобилни телефони.Направени од Премиум СТП Кожа и Шок-абсорбента TPU внатрешно, со Полно Тело, Заштитна, Силни Магнетни приврзаност, да ги задржи вашиот уред на повеќе сигурна и Безбедна.Вграден-во книгата стил метален лист овозможува предниот поклопец за да го затворите лесно, Стојат и вграден се залагаме за филмот гледа со мулти-агли на гледање.Повеќе пари и картичка слотови во овој паричник покрие ви овозможи да го носи вашиот ID, кредитни картички, дебитни картички, пари и со вас на сите времиња.На убава зелена Еднорог шема паричник со картичка торба може да се одржи во својата рака.Тоа изгледа многу симпатично, модерен и уникатен кога ќе одите на шопинг и да работи.Овој модел е : i Phone 11 модел, не е погоден за други модели.Кредитна картичка торба, џеб промена паричник, мобилен телефон торба, мулти-функција.Тоа е удобен и сигурен да оди на трчање и шопинг.Изгледот е модерен и убава, исклучителен и уникатен дизајн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката