• Новак
Високи Перформанси 12 Мерач на Говорникот Жица, Кислород Слободни Чист Бакар - УЛ Наведени Класа 2 (100 Нозе Гајтанот)

Високи Перформанси 12 Мерач на Говорникот Жица, Кислород Слободни Чист Бакар - УЛ Наведени Класа 2 (100 Нозе Гајтанот)

DEN 1669.68
Производот е достапен

Достапност

ВИСОК КВАЛИТЕТ 2 Диригент Говорникот Жица Флексибилни Јасно ПВЦ Јакна со Црвена Лента Поларитетот Овозможува Брзо, Лесно и Точни Инсталации. 12 AWG, 65 Насоки на Чист Бакар Жица по Канал Обезбедување Clearity и Undistorted Сигнали за да сите Звуци Систем. 99.99% Кислород Слободни Бакар (OFC) Проводници.Компатибилен со Гола Жица Конектори, Банана Приклучоци, Лопата Совети или Свиткана Игла Конектори.УЛ Безбедност Уверение, NEC 725 Класа 2 Оценет за Домашна и Комерцијална Употреба.Секвенцијално Означени Секои Две Нозе во Опаѓачки Редослед Од почетокот на Ролна да Јадрото.Max Brite ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ на 12-Мерач на Кислород Слободни Бакар Проводници Говорникот Жица Дизајниран и Конструиран за да ги Максимизирате Перформансите на било кој Аудио Систем ПРОИЗВОД ФУНКЦИЈА : 12 AWG, 2 Диригент, 65 Заробени Жици по канал 99.99% Кислород Слободни Бакар Проводници Флексибилни Јасно ПВЦ Јакна со Црвена Лента Поларитетот Означување овозможува Брзо, Лесно и Точни Инсталации Spooled за Лесно Издавање и Складирање УЛ Безбедност Заверена NEC 725 Класа 2 Оценет за Домашна и Комерцијална Употреба За Дома и во Автомобил Аудио Системи со Високи Перформанси, Квалитет на Звукот за Професионални Звучник и Аудио Конекција.ПАКЕТИ : 100 метри Гајтанот Заштитени Парите Назад Задоволство да се Гарантира.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката