• Новак
Joyforest Гребење Мачка Подлога, Мачка Нула Подлога Брановидна Scratcher со Catnip Заштита на Теписи и Софи (Пакување од 3)

Joyforest Гребење Мачка Подлога, Мачка Нула Подлога Брановидна Scratcher со Catnip Заштита на Теписи и Софи (Пакување

DEN 359.76
Производот е достапен

Достапност

Погоден за мачки од сите возрасти, одмор и игра и остри канџи.Дома saviors и мачки треба да се изостри своите канџи секој ден, кои се релативно големи потрошен материјал.Висока густина брановидни хартија, компатибилен со мачка шепа карактеристики, порите се расфрлани со редови, може да филтер мачка прсти мачка ѓубре.Неправилен облик можат да бидат избрани според мачка тип на тело.Доаѓа со интересни ѕвона да ги инспирира мачки' интерес.Погоден за мачки од сите возрасти, одмор и игра и остри канџи.Дома saviors и мачки треба да се изостри своите канџи секој ден, кои се релативно големи потрошен материјал.Висока густина брановидни хартија, компатибилен со мачка шепа карактеристики, порите се расфрлани со редови, може да филтер мачка прсти мачка ѓубре.Неправилен облик можат да бидат избрани според мачка тип на тело.Доаѓа со интересни ѕвона да ги инспирира мачки' интерес.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката