• Новак
ShinyCase Паричникот Флип Случај за Samsung Галакси A30S 6.4 инчи Случај Сјајот СТП Кожа Покрие Светкавиот Зајдисонце Сликарство Потпирачот Меки Силиконски Внатрешна Картич?

ShinyCase Паричникот Флип Случај за Samsung Галакси A30S 6.4 инчи Случај Сјајот СТП Кожа Покрие Светкавиот Зајдисонце

DEN 203.76
Производот е достапен

Достапност

Направени од 3 D Bling Bling СТП кожа, Мека TPU елегантни обвивка, отпорен на гребење .Моден Шари Модел Дизајн,Стилски и привлечни печати Трајни мека гел материјал со Висок квалитет и лесен за Заштита од назад гребнатини;.Случај дизајн со парични средства и кредитна картичка во држачот, може да се стави на вашата банкарска картичка и лична карта во држачот, погодно вашиот живот;.Бесплатни Мулти-агол стои функција, лесно да се види на филм, читајте вести, проверете ја е-мејл и повеќе.Лесен Пристап До Звучници, Копчиња За Јачина На Звук, Полнач Порта, Камера И Home Копчето.Shiny Case Флип Случај за Samsung Галакси A30 S 6.4"Направени од 3 D Bling Bling СТП кожа, Мека TPU елегантни обвивка, отпорен на гребење Случај дизајн со парични средства и кредитна картичка во држачот, може да се стави на вашата банкарска картичка и лична карта во држачот, погодно вашиот живот; Слободни Мулти-агол стои функција, лесно да се види на филм, читајте вести, проверете ја е-мејл и повеќе.Посебни Магнетни тока дизајн, повеќе елегантна и исклучителна Пакет : 1* на Случај 1 x Phone Случај Покритие за Samsung Галакси A30 S 6.4".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката