• Новак
50Pcs 10ml Јасно Refillable Стискаш Усна Бруто Празни Цевки Контејнери Усна Balms Мека Цевка за Жени, Девојки Козметика DIY со 2pcs Funnels

50Pcs 10ml Јасно Refillable Стискаш Усна Бруто Празни Цевки Контејнери Усна Balms Мека Цевка за Жени, Девојки Козметика

DEN 287.76
Производот е достапен

Достапност

Пакет се вклучени : 50 компјутери Refillable усна бруто Празни Цевки+2 ПАРЧИЊА funnels.Материјал : усна сјај празни цевки се изработени од ПВЦ материјал, мека, мирис за слободни и не-токсични, отпорни и водоотпорен, може да се прекине за долго време се користи.Капацитет : 10ml, на Висина од 3,5 инчи, со дијаметар од 0.4 инчи.Се применуваат за : DIY кармин, усна сјај, шампон, чистење на лицето, телото се мијат, маст, итн.Преносни и издржливи : носат-отпорни, еколошки, рециклираат; мала тежина, мали димензии, лесна за носење, погоден за патување, лесно можат да бидат ставени во шминка торба.Спецификации : 50 x усна сјај празна цевка сад + 2 x funnels Материјал : ПВЦ, мека, невкусна, не-токсични, водоотпорен Големина : 10ml, 3.5 инчи висок, 0.4 инчи во дијаметар Боја : јасно Јасно празни цевки контејнери се лесно да се притисне и лесно да се пополни и употреба.Овие цевки се апсолутно течење-доказ и не грижете се за вашите козметички или лосион за одлевање надвор.Широка употреба : Совршен за DIY усна balms, усна сјај, шампон, лицето чистење, туш гел, маст, и Патување essentials : мала тежина, мали димензии, лесна за носење, обновливи,погоден за патување или DIY проекти, лесно можат да бидат ставени во шминка торба.шминка торба.Се споредуваат со слични.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката