• Новак
Тетоважа Мастило Чаша Носителот, Пигмент Првенство Капа Стојат, Arched Акрилик Тетоважа Трајна Шминка Microblading Пигмент Првенство Капа Стојат Мастило Држачот за Тетова?

Тетоважа Мастило Чаша Носителот, Пигмент Првенство Капа Стојат, Arched Акрилик Тетоважа Трајна Шминка Microblading

DEN 148.56
Производот е достапен

Достапност

ТЕТОВАЖА МАСТИЛО ЧАША НОСИТЕЛОТ СТЕНД - тетоважата мастило чаши носителите мора да и корисни алатки во моментот или во иднина за тетоважа резерви.обезбедување на погодност за вас и направете ја вашата тетоважа работат повеќе лесно.АКРИЛИК СТАКЛО РЕК - Оваа тетоважа чаша носителот е професионална транспарентен акрилик тетоважа купот на носителот, што е особено цврсти и издржливи, модерен и згодна.ПИГМЕНТ САД СТЕНД - полесно за вас да се одржи со различни големини на тетоважа пигмент чаши.ПОГОДЕН ЗА Овој пигмент чаша носителот е идеален за работа на тетоважа, веѓа тетоважа и лебди на усна и тоа е лесно да се мијат.ДОБАР ИЗБОР - Тоа е овој голем држачот за тетоважа совет чаши дека модерната тетоважа уметници им даде предност, која е погодна за професионални или домашна употреба.Оваа тетоважа мастило чаша носителот е професионална транспарентен акрилик тетоважа купот на носителот, што е особено здрав.Тоа е овој голем држачот за тетоважа совет чаши дека модерната тетоважа уметници им даде предност, која е погодна за професионални или домашна употреба.Карактеристики : 1. Транспарентен акрилик материјал е здрава,убава и удобно да се допре. 2. Овој пигмент чаша носителот е идеален за работа на тетоважа, веѓа тетоважа и лебди усна. 3. Полесно за вас да се одржи различни големини на тетоважа пигмент чаши. 4. Тоа е лесно да се мијат и професионални или домашна употреба е во РЕД. 5. Arched форма е модерен и згодна.Спецификација : Предмет Тип : Тетоважа Пигмент Чаша Носителот Материјал : Акрилна Боја : Транспарентна Големина : Прибл. 7.5 * 8.5 * 3cm / 2.95 * 3.35 * 1.18 инчен Тежина : Околу. 26g Пакет листа : 1 x Тетоважа Пигмент Чаша Носителот Забелешки : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Декларирани спецификации

Item Type:
Tattoo Pigment Cup Holder
Material:
Acrylic
Color:
Transparent
Size:
Approx. 7.5 * 8.5 * 3cm / 2.95 * 3.35 * 1.18inch
Weight:
Approx. 26g 
Package list:
1 x Tattoo Pigment Cup Holder  :
Notes:
1. Please allow 1-3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Комплементите на стоката