• Новак
SHENYUAN. 13-25мм 12.7 мм месо тело Круг Намалена 1/2' Пресврт Вежба Битови Кобалт ХСС Дрво Дупка од Нерѓосувачки Челик, Алуминиум (Дупка со Дијаметар: 24mm)

SHENYUAN. 13-25мм 12.7 мм месо тело Круг Намалена 1/2' Пресврт Вежба Битови Кобалт ХСС Дрво Дупка од Нерѓосувачки

DEN 1435.20
Производот е достапен

Достапност

Голем царинење дупки на вежба малку помош ладење со вода чипови и исплакнете и други честички од добро, обезбедување непречено сечење и да се забрза брзина.Кога остатоци е заглавен во дупка видов, царинење дупки ви овозможи да го користите шрафцигер да се ориентираат себе.Користејќи високо квалитетни високо-брзински челик, преку посебен третман, машински железо, челик, пластика, дрво, бакар, нерѓосувачки челик, алуминиум и други метални материјали.Издржливи, главно се користи за сопствена преработка.Материјал : ХСС М2. Месо тело со дијаметар : 1/2 инч =12.7 мм.Користејќи високо квалитетни високо-брзински челик, преку посебен третман, машински железо, челик, пластика, дрво, бакар, нерѓосувачки челик, алуминиум и други метални материјали.Издржливи, главно се користи за сопствена преработка.Карактеристики : Материјал : ХСС М2 Големина : 13mm-25мм месо тело со Дијаметар : 1/2 инч =12.7 мм Должина : околу 150 mm Количина : 1pc.Пакетот вклучува : 1x ХСС Пресврт Малку.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката