• Новак
D&D PowerDrive A78/4L800 V Појас, A/4L, Гума, 1/2 x 80 ОК

D&D PowerDrive A78/4L800 V Појас, A/4L, Гума, 1/2 x 80 ОК

DEN 232.08
Производот е достапен

Достапност

Земја на Потекло : Кина.Појас може да не дојде во картонска ракав.Слика може да не ги одразуваат број на ребра.Пакет Димензии : 12 L x 12 W x 2 H (инчи).На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист тип.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката