• Новак
Палта Отворено Живеење Темата - Пакети и Снопови - 200-Двор по spools Секој (9 Спакуваат Сите Ѕвезди)

Палта Отворено Живеење Темата - Пакети и Снопови - 200-Двор по spools Секој (9 Спакуваат Сите Ѕвезди)

DEN 916.80
Производот е достапен

Достапност

Оваа тема е дизајниран да биде компатибилен со потешки отворено ткаенини и да го издржат изложеност на елементите.Идеален конец за шиење и поправка на платно и тешки најлон.Тоа може да се користи во секое време ви треба силен, тешки, тешки-должност тема.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката