• Новак
EsTong Унисекс Бебе Монтажни Ракави Спиење Торба Цртан Филм Кит Погоден За Носене Ќебе Памук Гнездо Nightgowns Вреќа За Спиење

EsTong Унисекс Бебе Монтажни Ракави Спиење Торба Цртан Филм Кит Погоден За Носене Ќебе Памук Гнездо Nightgowns

DEN 1026.96
Производот е достапен

Достапност

Zip-пред дизајн лесно и исклучување. (Ве молиме овозможи 2-3% големина разлика според упатство за мерење.2 во, ширината на нога : 60cm/23.КАКО ДА се ИЗБЕРЕ ВИСТИНСКИОТ THICKNESSThe tog оценка или тежината на спиење торба ја одредува нејзината дебелина и затоа како топло држи вашето бебе.Ако имате било какви дополнителни прашања во врска со ова, ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail, ние и ветуваме ќе одговори назад во текот на 24 часа.Без формалдехид и Не флуоресцентни агент додаде.Es Tong promise Our производи се совршено безбедна,пријателски за околината и човечкото тело. Производи' боја може да имаат мала боја разлика од листата слика, бидејќи на различни леќи на Камерата, и поинаква светлина на животната средина. Ве молиме овозможи 2-3% големина разлика според упатство за мерење.4 во, рамо ширина : 31cm/12.69 во костим за 0-3 години.Es Tong Унисекс Бебе Монтажни Ракави Спиење Торба Цртан филм Кит погоден за носене Ќебе Памук Гнездо Nightgowns Спиење Bag The Es Tong Спиење Торба погоден за носене ќебе заменува лабава ќебиња во креветчето кои може да ги покрие вашето бебе е лице и се меша со дишењето.4 во, ширината на нога : 50cm/19.На вреќа за спиење доаѓа со рака ткаенината за да се спречи гребнатини на вашето бебе е лице и ракавите се обезбеди дополнителна топлина за да се задржи вашето бебе топло.Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Во прилог, тоа им помага на бебето да спијат подобро и посигурно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката