• Новак
Исцелување Кристали Пирамида Чакра Камења, 7 Енергија Обвинет Реики Врежани Чакра Балансирање Здравје Gemstones, Духовно Исцелување Кварцен Кристал Камења 20-25мм

Исцелување Кристали Пирамида Чакра Камења, 7 Енергија Обвинет Реики Врежани Чакра Балансирање Здравје Gemstones,

DEN 359.76
Производот е достапен

Достапност

УБАВА DÉCOR : Нашата Чакра Камења Не Се Само Корисни За Твојот Ум, Телото И Духот, Но Тоа исто Така го Прави За Убава Фигура На Décor Во Вашиот Дом, Канцеларија Или Работа Простор.ЧАКРА ЕНЕРГИЈА : Седумте Главни Чакри Познат Како Корен, Сакрална, Соларна, Plexus, Срцето, Грлото, Третото Око и Круната Центри Претставуваат Енергетските Центри По должината на Вашиот ' рбет, Кои Се Директно Врзани За Вашето Тело, Емоционална & Физички Проблеми.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката