• Новак
DENGYUE rystal-Јасно Поток Туш Завеса, Зелена Круг Мов со Вода Мали Cobblestone Свеж Воздух во Шума Убава Пејзаж Бања Завеса

DENGYUE rystal-Јасно Поток Туш Завеса, Зелена Круг Мов со Вода Мали Cobblestone Свеж Воздух во Шума Убава Пејзаж

DEN 708.00
Производот е достапен

Достапност

Полиестер.Увезени.СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ шарени туш завеса се направени од стручно избрани и темелно тестиран полиестер ткаенини издржи влага богати средини.Тие се крем, сигурни да комплимент вашиот тоалет поставување или шема на бои, веднаш ажурирање соба оркестарот тема и обезбедување на сигурен елитното изглед.ДИГИТАЛЕН ПЕЧАТЕЊЕ се користи не-хлор кајгана.Собори сува ниска и да се отстранат веднаш.ЕТНИЧКИТЕ прекрасен ДИЗАЈН завеса е со висок квалитет.Овој водоотпорен туш завеса е светла,euphotic и чист дизајн.Тие се убаво дизајниран печатење совршен за вашата модерна бања.Производ содржина : Висока резолуција на слики донесе ефект на стерео.Украсување вашите бања colorfully и убаво.Совршен подарок за вашите родители, роднини и пријатели со повеќе бои, различни дизајни и слики како полиња, шуми, животни, растенија и сите кои се фантастични, популарна, класичен, лудо, симболички слики, познатиот ознака за земја.Можете да најдете најдобро е погодна теми тука.Производот големини и дизајни на Туш Завесата може да се прилагоди лично за вас.Ние нудиме различни бои и теми за да го изберете,.Боите нема да исчезнат, поради новата, дигитална технологија на печатење.Производство Димензии : Материјал : 100% Полиестер Големина : W60*L72 Инчен Големина : W72*L72 Инчен Пакет : туш завеса + 12 C-tyle куки Уморни од пребарувањето посебен туш завеса за вашата бања?Обиди се со нашите новата водоотпорен полиестер ткаенини туш завеса.Ако наидат на проблеми, можете да контактирате со нас преку e-mail.Ние ќе се потрудиме да ви помогне.Пребарување DENGYUE БАЊА МАТ или DENGYUE TAPESTRY за повеќе квалитетни и евтини дома деко предмети.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката