• Новак
Wiha 32742 Клешти, Краток Угарка Носот, Директно, Serrated Вилици, ESD Безбедно

Wiha 32742 Клешти, Краток Угарка Носот, Директно, Serrated Вилици, ESD Безбедно

DEN 959.76
Производот е достапен

Достапност

Опис на производот ESD Безбедно Прецизност Кратко Угарка (Синџир) Носот Директно, Serrated Вилица Клешти. 4.75"/120mm OAL.Cuttes капка-фалсификувани за идеален материјал структура.Две компонента не се лизга мек зафат се справи, ESD Безбедно Dissipative.Од Производителот Wiha 32742 ESD безбедно краток угарка носот директно serrated клешти. 120mm долго, 9.5 mm широк главата.Клешти капка-фалсификувани за идеален материјал структура.Токму усогласени, вилици, стврднат.Две компонента не се лизга мек зафат се справи, ESD безбедно dissipative.ESD IEC 61340-5-1. Wiha Алатки САД го прави лесно да се купат на Германија премиум рака алатка бренд.Wiha прави вид на tools ќе се постигне за повторно и повторно, од 1-ви модерна прецизност screwdrivers на индустријата е најбезбедно VDE Заверена изолирани производи.Како еден од светот повеќето иновативни рака алатка компании, Wiha има долга традиција на правење на високо функционални производи кои се специјално дизајнирани да ги задоволат потребите на професионалци.Можете да порачате на нашите алатки преку нашите U. S. дистрибутивни центри или онлајн.Вили Хан Corporation САД, велика британија Wiha Tools е целосно во сопственост на подружница на Wiha Werkzeuge Gmbh Schonach, Германија.Wiha Алатки (САД) се разви во најголем подружница на Wiha во Светот нуди над 3,500 производи од нашата Monticello, Минесота-врз основа на Северна Америка Седиштето.Wiha Алатки САД сите услуги на Северна, Централна и Јужна Америка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката