• Новак
Игри Додатоци Пакет за Wii U, 1 Пакет Полнач за Nintendo Wii U Конзола и 1 Пакет Полнач за Nintendo Wii U Gamepad и 1 Пакет Сензор Бар за Wii/Wii U

Игри Додатоци Пакет за Wii U, 1 Пакет Полнач за Nintendo Wii U Конзола и 1 Пакет Полнач за Nintendo Wii U Gamepad

DEN 599.76
Производот е достапен

Достапност

★ 【Пакет Содржи】 : 1 Пакет Полнач за Nintendo Wii U Конзола и 1 Пакет Полнач за Nintendo Wii U Gamepad и 1 Пакет Сензор Бар за Wii/Wii U. Материјал : Метал /+Пластика. ★ 【Производ Компатибилност】 : Wii U Конзола Полначот САМО за Nintendo Wii U Конзола.Wii U Game Pad Полначот САМО за Nintendo Wii U Game Pad.Сензор Бар е САМО Компатибилни со Nintendo Wii и Wii U Конзола. ★【Лесен За Употреба】 : Едноставен plug and play прилагодување, ќе ви овозможи да се наплатат и да играат во исто време од најмногу 6.5 ft далеку. ★【Совршен Дизајн】 : се Направени од издржлив материјал за долго време се користи.Со софистицирани коло дизајн со текот на загреана, над-струја, во текот-полнење заштита. ★【По Продажбата на Поддршка】 : Нашиот производ 100% екстремно строго пред продажба, може да се даде како подарок на вашето семејство, пријатели, соученици и од никого, особено вашите деца.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме контактирајте не преку порака, ние ќе ви обезбедиме задоволни решение во прв пат.Содржина : 1 Пакет Полнач за Nintendo Wii U Конзола и 1 Пакет Полнач за Nintendo Wii U Gamepad и 1 Пакет Сензор Бар за Wii/Wii U.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката