• Новак
Alphasonik NSW408 Неврон 400 Серија 8 Инчен 750 W Max / 250 W RMS Двојна 4 Ohm Автомобил Subwoofer w/ Високо-Одделение Магнет Не се Притисне Хартијата

Alphasonik NSW408 Неврон 400 Серија 8 Инчен 750 W Max / 250 W RMS Двојна 4 Ohm Автомобил Subwoofer w/ Високо-Одделение

DEN 753.60
Производот е достапен

Достапност

8" Subwoofer.Полипропилен woofer конус.Комерцијален рамка со намалена монтажа длабочина.Еден 4-ohm глас серпентина.Моќ ракување, Врв : 800 W.Овој објект не е returnable. 8" НЕВРОН 400 СЕРИЈА SUBWOOFER Заштитен Тешки Мерач Печат Челик "Алфа" Кошница Ламинат не-притисне пулпа и хартија конус со Стаклени Влакна EPDM опкружувачки за Зголемена Контрола на Екстремни Температури, Отценети на 250 w RMS / 750 w MAX 86 d B @ 1w/1m 42 оз Магнет Фреквенција Одговор : 35 - 500 Hz Двојна 4Ω 1.5" глас калеми 8-мерач никел позлатен текст терминали Монтажа Димензии - Длабочина : 102mm / 4.02" [Преку Дупка : 184mm / 7.24"] Дијаметар : 220mm / 8.66".

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката