• Новак
WXJLYZRCXK Фиока Песна,10/12/14/16/18 Нерѓосувачки Челик Фиока Лизгачки Мека Затворена Фиока Песна Амортизацијата Бафер Три-Сегмент Кабинет Слајд Хардвер,14In

WXJLYZRCXK Фиока Песна,10/12/14/16/18 Нерѓосувачки Челик Фиока Лизгачки Мека Затворена Фиока Песна Амортизацијата

DEN 2332.80
Производот е достапен

Достапност

☞ Трајни,Не ' Рѓа, и Има Подобро го исклучите Ефект!. ☞ Направени од Ладно Валани Челик, Лизгачки е Мазна и Точни, и Движењето е Тивко. ☞ Можност за Демонтажа Дел на Лизгачот Што го Прави Слајдови Монтажа Полесно. ☞ Телескопски Лизгачот За Изградба.Кочница Спречување од Автоматско Отворање. ☞ Лесна Инсталација.Монтажа Завртки Вклучени. ☞ Фиока Слајдови.Брзо Ослободување Систем (Со Притискање на Рачката) за Фиока Отстранување.☑☑√ Детали за производот☑☑√ Боја : Sier☑☑√ Големина : 10/12/14/16/18 Инчи☑☑√ Diy потрошен материјал : Метал Обработка☑☑√ Материјал : не ' Рѓосувачки Челик☑☑√ Производ Слики Се Направени во Вид.Може да има Некои Боја Разлики Поради Фото Средина Фактори.Ве Молиме Да Се Разбере.☑☑√ Овој Производ Содржи Само Самиот Производ.Не се Вклучат и Други Производи на Сликата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката