• Новак
DAZONE Метал Микробранова Рек Полица Кујна Контра и Кабинет Полица (Црна)

DAZONE Метал Микробранова Рек Полица Кујна Контра и Кабинет Полица (Црна)

DEN 839.76
Производот е достапен

Достапност

DIY дизајн, може да beeasily инсталиран.Направи вашата контра повеќе уредна и чиста.Концизен и прекрасен дизајн Направи кујната повеќе убава и чиста.Храната може да бидат поставени на врвот на платформа поудобно работат Микробранова печка.Димензија 22.5" X 18.5" X 16".Совршен простор saver решение да се ослободи контра простор ,додава екстра простор на вашиот шалтери кои имаат lmited простор се задржи вашата контра повеќе уреден и организиран совршено се Вклопува во текот на микробранова печка и додадете простор за складирање на врвот полица платформа за toaster рерна кафе тенџере и други апарати Лесно да се соберат микробранова стојат дојде 90% собрани само expaned тоа за употреба може да се огради станот за складирање кога не е во употреба.Издржливи метална meterial изграден за долго време се користи, здрав врвот полица може да се одржи апарати како микробранова toaster рерна кафе тенџере итн Димензија 21.65" L X 14" W X 13" HPackage се вклучени : 1 X Микробранова Печка Застане.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката