• Новак
CAOMING Копчето & Јачина на звук Копче Flex Кабел за Meizu 16X M872Q M872H

CAOMING Копчето & Јачина на звук Копче Flex Кабел за Meizu 16X M872Q M872H

DEN 2850.72
Производот е достапен

Достапност

Копчето & Јачина на звук Копче Flex Кабел за Meizu 16 X M872 Q M872 H. 1. Јачина на звук копче & копчето flex кабел замена за Meizu 16 X M872 Q M872 H.2. Замени скршен или нефункционален објект со нова.3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.4. Целосно се вклопуваат и да работат.5. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката