• Новак
COTECI Смешно Метал Знаци Пазете се од Напад Панда Знак Гроздобер Оркестарот (Боја : Оркестарот А, Големина : 12X16 во)

COTECI Смешно Метал Знаци Пазете се од Напад Панда Знак Гроздобер Оркестарот (Боја : Оркестарот А, Големина : 12X16

DEN 359.76
Производот е достапен

Достапност

Постојат повеќе пре-drilled дупки во секој агол на производот.Ако имате било какви прашања во врска со производ,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се реши тоа за вас во времето.Широк спектар на апликации : дом,канцеларија,бар,кафуле,ресторан,билијард сала,хотел,клуб ѕид декорација,итн.Кориснички услуги : Ние ќе ви обезбедиме со инсталација на пакетот содржи голем број на монтажа додатоци.Ако мислите дека текстот или шема од сликата може да биде поинтересно,можете да изберете различни модели или текст според вашите потреби.Лесно да се откажам : Флексибилни метални плочи може да биде свиткан и инсталиран на дрвото водови или столбови.Лесно да се откажам : Флексибилни метални плочи може да биде свиткан и инсталиран на дрвото водови или столбови.Квалитет на услуга : Ние обезбеди враќање и замена услуга.На високо-квалитетни производи : единствен оригинален дизајн,стручни боја појавување,за да се обезбеди дека бојата е светла и целосна и не згаснат,и услугата животот е толку долго како 7-10 години.Кориснички услуги : Ние ќе ви обезбедиме со инсталација на пакетот содржи голем број на монтажа додатоци.Постојат повеќе пре-drilled дупки во секој агол на производот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката