• Новак
Kitmose Бравите Hasp Latch, 2 Pack 5 Инчен Нерѓосувачки Челик за Безбедност на Вратата Затворач Packlock Затворач Дебели Вратата Портата Гром Заклучување Hasp со Завртки, Мет Црн Фи?

Kitmose Бравите Hasp Latch, 2 Pack 5 Инчен Нерѓосувачки Челик за Безбедност на Вратата Затворач Packlock Затворач

DEN 311.76
Производот е достапен

Достапност

【Широк Апликации】На stainelss челик катанец hasp заклучување, може да се користи за портата ,врати, притисни врата, лизгачки врати, фрижидер, кутии, свлечишта, ковчегот, фиока, кабинети, контејнери и водови. Изградена на високо квалитетни нерѓосувачки челик што е трајни, отпорни на топлина, отпорно на гребење. ◆ Спецификација : Содржина : 5" Катанец Hasp Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Количина : 2 Парчиња Димензија : (L X W x H)128 x 39 x 32-милиметри / 5" x 1.Екстра дебелина за дополнителна безбедност за вашиот дом и канцеларија.Портата latch е задебелена за дополнителна заштита за вашиот дом и канцеларија. 【Големина】 На катанец hasp latch заклучување е 5" x 1. 2 пакет 5 Инчен вратата hasp latch (вклучувајќи ги шрафовите за монтирање) ќе добие.【5 Инчен Вратата Hasp Latch】Оваа катанец hasp е изградена на високо квалитетни нерѓосувачки челик што е издржлив и цврсти, отпорни на топлина, отпорно на гребење, рѓа-отпорни и корозија-отпорни,обезбедување на квалитет и долговечност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката