• Новак
Нови GHU Батеријата 87 WHR 9-Cell Лаптоп Замена за RM661 RM649 MT322 PW640 KM668 KM752 KM970 WU841 T749D KM760 KM742 Компатибилен со Dell Latitude E5400 E5410 E5500 E5510 Компјутер 7800 mAh

Нови GHU Батеријата 87 WHR 9-Cell Лаптоп Замена за RM661 RM649 MT322 PW640 KM668 KM752 KM970 WU841 T749D KM760

DEN 1055.76
Производот е достапен

Достапност

Компјутер Замена За Дел Број : Потврдена KM668 KM742 KM752 KM760 KM970 MT186 MT187 MT196 MT332 RM649 RM656 RM661 RM668 PW640 PW649 PW651 WU841 WU843 WU852 MT187 MT193 T749 D U116 D W071 D X064 D P858 D 312-0762 312-0769 451-10616 KM769 0 RM668 312-0902 451-10617 KM771. Совршена Замена Компјутер литиум-јонска батерија на Компатибилен Со Dell latitude E5400 E5410 E5500 E5510 Батеријата за Дел број KM760 RM661 KM742. Капацитет : 7800 Mah и 87 ПОТ литиум-јонска Батерија.Долг Живот и со Висок Капацитет. 1 Година Гаранција.Модел : GHU-E5400 HB-ASINVoltage : 11.1 VCapacity : 87 Wh Battery Тип : Li-ion.Компатибилен Дел Број : .KM668 KM742 KM752 KM760 KM970 MT186 MT187 MT196 MT332 RM649 RM656 RM661 RM668 PW640 PW649 PW651 WU841 WU843 WU852 MT187 MT193 T749 D U116 D W071 D X064 D P858 D 312-0762 312-0769 451-10616 KM769 0 RM668 312-0902 451-10617 KM771. Одговара Машина Модели : .Координатите На Географската Ширина E5400 Серија Географска Ширина E5500 Серија Географска Ширина E5410 Географска Ширина E5510.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката