• Новак
GORGECRAFT Солидна Платно Носила Рамки Уметност Носила Барови 7.87 х 11.81 инчен Солидна Дрвена Рамка за Масла Платно Рамка Поставена DIY Уметност Додаток Снабдување Дома Ст?

GORGECRAFT Солидна Платно Носила Рамки Уметност Носила Барови 7.87 х 11.81 инчен Солидна Дрвена Рамка за Масла

DEN 275.76
Производот е достапен

Достапност

ОРИГИНАЛНОТО ДРВО БОЈА : Дневник боја секоја лента ширина околу 2,2 см/0.87", секој бар дебелина околу 1.5 cm/0.59", големината на рамката за 7.87"x11.81"/20x30cm, пакет се Вклучени : 1 x платно рамка(4 носила барови).ТОКМУ НАМАЛИ СОВЕТИ : Поврзете/заклучување лесно стабилна, форма совршен аглите потоа совршен виси уметност.БОРОВИ ДРВА МАТЕРИЈАЛ : Деликатна уметнички дела треба исти рамка со висок квалитет платно граници се 100% оригинални природно дрво солидна не искриват или намали вени мало борови мирис, вкус.СОЛИДНА ДРВЕНА РАМКА за ПОЛНЕЊЕ : Маслото постери hd платно отпечатоци Идеален дом канцеларија галерија ѕид уметност додатоци за ослободување на вашата креативност, имагинација.ШИРОКА ПРИМЕНА : Акварел tempera казеин колеџ медиуми степени на сликари од почетник уметност студент професионален уметник.Сега конечно можете да креирате ваши сопствени DIY цврсти дрвени платно рамка од нула, дури и ако имате нула искуство.Нашите платно се протега систем е тука да ви помогне да се прикаже вашиот ремек-дела на вашиот ѕид без никакви проблеми.Сите што ви треба е да се најде вистинската големина за вашата платно и еден пар ножици.Како Да Бидете Сигурни Дека Вашиот Рамка Ќе Одговара?Бидете сигурни дека за да се остави 1.75-2 инчи на секоја страна од вашиот платно за рамка ленти.Вашиот платно треба да биде 3.5-4" ПОГОЛЕМА од рамката за совршено се вклопуваат.Цврсти Дрвени Изградба Печката-Сушени За Максимална Издржливост Алатката-Бесплатно Собранието тешки-должност,Нема да го промени обликот под притисок со текот на времето.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката