• Новак
8 Бои Долга Брановидна Кадрава Коса Перика за 18inch Американска Кукла Кукла Правење на Резерви - Црна

8 Бои Долга Брановидна Кадрава Коса Перика за 18inch Американска Кукла Кукла Правење на Резерви - Црна

DEN 503.76
Производот е достапен

Достапност

Одговара за 18 инчен Кукли и други кукли со слични главата турнеја.Материјал : Висока температура жица.Моден фантазија средината разделба долга брановидна кадрава коса перика hairpiece за кукли.Обемот на главата е околу 25-27cm.Добро за кукла DIY изработка и поправка-ќе изгледа одлично на вашата сакана кукли.Опис : - Моден фантазија средината разделба долга брановидна кадрава коса перика hairpiece за кукли - Одговара за 18 инчен Кукли и други кукли со слични главата турнеја - Обемот на главата е околу 25-27cm - Добар за кукла DIY изработка и поправка-ќе изгледа одлично на вашата сакана кукли - Материјал : Висока температура жица - Забелешка : љубезно ве Молиме да се забележи дека само на перика е вклучена; кукла и други додатоци се исклучени!Големина На Табела : Должина : Околу. 27cm / 10.63 inch Package Вклучува : 1 Парче Кукли Wig Note : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2mm разлики во големината.Поради светлината и на екранот разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката