• Новак
Тетоважа Мастило Капи Чаши - Denergy 1000pcs за Еднократна употреба Тетоважа Мастило Чаши Големи,Тетоважа Пигмент Мастило Капа За Тетоважа Мастило,Тетоважа Материјали,Те

Тетоважа Мастило Капи Чаши - Denergy 1000pcs за Еднократна употреба Тетоважа Мастило Чаши Големи,Тетоважа Пигмент

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

Чаши Димензии-Ова е #20 MM тетоважа мастило купот со голема капак. (Не мешан големина).Пакет Количество-1000pcs за еднократна употреба тетоважа мастило првенство.Големи количини може да се користи за долго време.Висок Квалитет-тетоважа купот е направен од високо квалитетни пластични, водоотпорен, издржлив и лесен за употреба.Најдобра Понуда-Овие тетоважа мастило капи се дизајнирани со широк купот на рабовите за да се спречи боја overflow.Лесен за Употреба-многу погоден за држење тетоважа боја или мастило.Лесно да се чисти и да ги чува.Ви помогнат да се заврши една убава тетоважа.Спецификации : Количина : 1000pcs Material : Plastic Color : Clear Optional Големина : S(11*13mm)/M(11*17mm)/L(13*20mm)Карактеристики : 1. Изработен од пластика, водоотпорен, обновливи и издржливи.2. Тоа е многу погоден за држење боја или мастило за тетоважа.Лесно да се чисти и да ги чува.3. Чаши на овие тетоважа мастило капи се дизајнирани за да биде поширока, која може да се спречи боја од преполнети.4. Тетоважа мастило капа е најдобар избор за тетоважа резерви.Погоден за професионални тетоважа уметници или семејна употреба.5. Со овие тетоважа мастило чаши, може да се поправи мастило чаша без било мастило држачот.6. Тетоважата мастило првенство е достапен во 3 големини, што е многу погодно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката