• Новак
GODSHARK Замена Завртки Сет за MacBook Pro 13 15 И 17 A1278 A1286 A1297 2009-2012, 10pcs Unibody Дното Случај Покрие Филипс Поправка Замена Netbook Лаптоп КОМПЈУТЕР Компјутер Завртка

GODSHARK Замена Завртки Сет за MacBook Pro 13 15 И 17 A1278 A1286 A1297 2009-2012, 10pcs Unibody Дното Случај Покрие

DEN 143.76
Производот е достапен

Достапност

Одговара за Mac Book Pro 13 инчен A1278 MB990 MB991 MC374 MC375 MC700 MC724 MD313 MD314 MD101 MD102 ( 2009, 2010, 2011, 2012).Одговара за Mac Book Pro 15 инчен A1286 MB985 MB986 MC026 MC118 MC371 MC372 MC373 MD318 MD322 MC723 MC721 MD103 MD104 (2009, 2010, 2011, 2012).Одговара за Mac Book Pro 17 инчен A1297 MC226 MC110 MC024 MD311 MC725 MD386 (2009, 2010, 2011).Пакет вклучуваат(10pcs) : 3 долго и 7 кратки шрафови. 100% Сосема нов замена завртка.За стабилизација и асоцијација.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката