• Новак
Lillian се Зголеми Јасно Акрилик Кутија Прстен Перница Алтернатива, 3.25x3.25x3.15

Lillian се Зголеми Јасно Акрилик Кутија Прстен Перница Алтернатива, 3.25x3.25x3.15

DEN 430.80
Производот е достапен

Достапност

Кутија е прстен перница алтернатива.Рамката вметнете има образец за употреба за совршено се вклопуваат слика.Кутија мерки 3 инчи во висина од 3 инчи во ширина од 3 инчи во длабочина. 25 инчи висок и 1.Кутијата има две места за одржување на еден мал ринг и поголем големина прстен, секој слот accommodates повеќе прстен големини.Ова Јасно акрилик свадба прстен кутија е уникатен прстен Перница алтернатива за вашата свадбена церемонија.Секој знак мерки 12 инчи, широк од 9 инчи висок.Прстен кутија не Само што го прави уникатен прстен Перница алтернатива за свадбена церемонија, но единствена keepsake за дома после свадбата денот.Капакот, прстен носителот, и на дното се три одделни парчиња кои доаѓаат освен за лесно прилагодување.Прстен стојат има прстени исправено во место за Јасно гледате погоре.Кутија е прстен перница алтернатива.Капакот, прстен носителот, и на дното се три одделни парчиња кои доаѓаат освен за лесно прилагодување.Рамката мерки 11.Сет од 3 трендовски акрилик знаци, со минималистички изглед, и бела пишување за модерна ден свадба искуство. 25 инчи висок и 1.Убава знак за добредојде свадба гости во еден посебен начин.Јасно минималистички единство песок сенка кутија рамка за единство на церемонијата. 5 инчи во длабочина.Направи овој прстен кутија навистина вашиот сопствен со овој DYI совет : отстранете го прстенот застане и да додадете цвеќиња, Мов или други декоративни елементи во долниот дел од кутија за да одговара на вашата свадба тема.Луксузен минималистички изглед, јасно акрилик свадба знак со бела пишување.Свадба добредојдовте знак мерки 18 инчи висок страна 14 инчи широка.Кутија мерки 3 инчи во висина од 3 инчи во ширина и е 3 инчи во длабочина.Прстен кутија карактеристики отстранлив стои дека има 2 слотови да се одржи свадба прстени во внатрешноста на кутијата.Знаци доаѓаат со јасно акрилик се залагаме за лесно поставување на маса или други рамна површина.Свадба добредојдовте знак мерки 18 инчи висок страна 14 инчи широка.Рамката е дизајниран така една слика може да биде изменета или додадена по церемонијата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката