• Новак
Ader Премиер Kettlebell- (8 Кг)

Ader Премиер Kettlebell- (8 Кг)

DEN 1233.60
Производот е достапен

Достапност

Ader 8 Kg/18 Lb премиер kettlebell.Непречено се справи со широк и рамен дното обезбеди стабилност за време на вежбање.Целосно леано железо без заварување.Добро за двете комерцијални и станбени употреба.Бродови на сите 50 Држави, APO, FPO, и P. O. Кутија.Ader kettlebells функција некои од најдобрите дизајни на пазарот, вклучувајќи широк справува со мазна завршница и широк, рамен bottoms за стабилност за време push-up прозорци и други подни вежби.Овие се сите леано железо без заварување за сигурност и издржливост.Брод од 2-7 дена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката