• Новак
SWEETV рачно изработени Свадба Коса Клип Цвет Свадба Коса Чешел Парче, Злато Коса Додатоци за Невести Свадба

SWEETV рачно изработени Свадба Коса Клип Цвет Свадба Коса Чешел Парче, Злато Коса Додатоци за Невести Свадба

DEN 503.76
Производот е достапен

Достапност

❀Материјал : Деликатна свадба коса додатоци направени од таписерии кристали, rhinestones, светлина злато позлатен лисја, мека легура жица,100% рачно изработени и добро направена. ❀Големина : Булчински на коса и чешел се мери 6.69 *2.95 инчи, на гранка е bendable така може да се наведнуваат на hairpiece саканиот изглед. ❀Дизајн : Оваа деликатна свадба коса чешел инспирирани од природата романтични цвеќе, својата flowerlike дизајн го прави совршен додаток на многу свадба фустани. ❀Прилики : Совршен свадба коса додатоци одговара за свадба, деверуша, цвет девојка, свадби, ангажмани, communions, партии, proms и повеќе!. ❀Пребарување SWEETV Чешел за сурфање на нашите целиот каталог оглас за дополнителни големи колекции!.Булчински коса парче е навистина одлична и ќе додадете романтична допир на било невести коса ансамбл!.Оваа свадба headpiece е направен од исклучителна кристали, симулирани бисери, мека легура жица.Тоа е лесен и флексибилен и може да оди со многу различни стилови на косата.Ќе се чувствувате екстра сончева на вашиот посебен ден со овој дел.Тоа ќе ги координира совршено со секоја свадба се облекуваат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката